Życie podziemne mężczyzny tom 1 – Michał A. Pistolet

52 życie tom 1Życie Podziemne Mężczyzny – rzecz kultowa, bibliotekarski must have. Książka oparta na blogu, który przez 3 lata był najbardziej popularnym i najczęściej komentowanym (ponad 14 tysięcy komentarzy) dziennikiem w polskiej blogosferze. Autor książki przez kilka lat zapraszany był do niezliczonej ilości programów TV, traktujących o zdradach, oszustwach i cielesności mężczyzn. Nakręcono o nim oraz o fenomenie bloga i książki kilka poważnych reportaży i napisano nie mniejszą ilość prac magisterskich. Nie da się też ukryć, że zarówno blog jak i książka należały do najbardziej znienawidzonych pozycji w Internecie, a sam autor dostawał nawet pogróżki.

Po 10 latach od pierwszego książkowego wydania, widać, że zainteresowanie książką, a więc i tematyką zdrad i męskiej lubieżności nie zmalało ani na jotę.

Jedyne, co się zmieniło to siła związków. Oczywistym jest, że bohaterowie opowieści Michała W. Pistoleta do mistrzów ogłady i taktu w stosunku do kobiet nie należą. Jednak ich dramatyczna walka o to, by zdrada nie wyszła na jaw, a ukochana kobieta nie poznała prawdy – jest w naszych dzisiejszych czasach tumiwisizmu oraz wdupizmu wręcz rozczulająca!